Türkiye'nin ilk çeşitli katagorilerde; en güncel ve güvenilir ilanları, sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz Sağlık, Medikal, Biomedikal,  Alışveriş,  Hizmet, Kariyer,  bir arada bulabileceğiniz bir platformdur.

2019 yılında kurulan ve bu yıldan itibaren kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam eden biomedikal.net, yenilenen iletişimi, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Biomedikal.net, ailesi olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımız devam ettiriyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz.

Hedeflerimiz Bireysel ve kurumsal üyelerimiz için satış öncesi ve satış sonrasında ürün, müşteri hizmetleri ve destek ekipleriyle kesintisiz hizmet vererek, kazancı ve güveni artırmayı temel hedefimiz olarak ele alıyoruz.Sağlık, Medikal, Biomedikal,  Alışveriş,  Hizmet, Kariyer, Firma ilanları sektörüne yönelik içerikler, reklam ve tanıtım çalışmalarını hazırlayarak sektörün haber kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Bakış Açımız Tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar yaratabilmek adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz.

Sağlık, Medikal, Biomedikal,  Alışveriş,  Hizmet, Kariyer'i tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarımıza geniş ve kaliteli bir portföy sunmaya devam ediyoruz.

biomedikal.net markasının sahip olduğu güveni Sağlık, Medikal, Biomedikal,  Alışveriş,  Hizmet, sektörüne taşıyarak tüm kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla yola çıkan biomedikal.net, sektörün ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına uçtan uca hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.