GreenZone  20’e yakın sayıda çalışanı, Türkiye genelindeki bayi ağı, ortak ticari işletmeleri, ihracatları, ithalatları, distribütörlükleri, sosyal sorumluluk projeleri, markaları ve diğer tüm varlıkları ile insanlığa hizmete hazırdır.
Tüm üyelerimize ve müşterilerimize en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Talep ve önerileri her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde tüm müşterilerimize kesin çözüm üretebilme kabiliyetine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Konusunda uzman ekibimiz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Kiralama hizmetimizde bireysel ve kurumsal seçeneklerimiz mevcuttur. Bakım, onarım veya kalibrasyon hizmeti alan müşterilerimiz de, servis işlemleri bitene kadar, tıbbi cihaz kiralama hizmetimizden faydalanabilirler. Yıllık, aylık, haftalık veya günlük olarak tıbbi cihaz kiralama hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetimizle birlikte gerekli durumlarda demontaj, transfer ve montaj hizmetlerini de veriyoruz.
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip tam donanımlı teknik servisimiz ile tıbbi cihazların bakım, arıza tespit ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. Kalibrasyon, ücretsiz eğitim ve yedek cihaz hizmetleri de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Şirketimiz medikal cihazların onarım ve teknik servis hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı her alanda vermeye hazırdır. Oluşturulan alt yapımız sayesinde tüm işlemler şeffaf bir şekilde raporlanır ve geriye dönük takip edilir. Konusunda eğitimli ve uzman kadromuz, müşterilerimize istedikleri her an destek vermekten mutluluk duymaktadır.